CompanyX can further process Product A to produce Product B. Product A is currently selling for $18 per pound and costs $12.50 per pound to produce. Product B would sell for $32 per pound and would require an additional cost of $8.75 per pound to produce. Based on the information provided for CompanyX, what is the differential cost of producing Product B?