A business manufactures three similar products for eventual sale: J, K, and L. The selling prices are $30, $40, and $50, respectively. The variable costs of producing each are $25, $33, and $35, respectively. Each product must go through the same machine, and that machine is limited in its production to 1,800 hours per month. Product J takes 1 hour to process, Product K takes 2 hours, and Product L takes 3 hours. What is the contribution per machine hour for product L?