Zyton Corp. budgets production of 292 units in January and 264 units in February. Each finished unit requires five pounds of raw material Z, which costs $6 per pound. Each month's ending inventory of raw materials should be 30% of the following month's budgeted production. The January 1 raw materials inventory has 438 pounds of Z. Prepare a direct materials budget for January.