Question: Timothy purchases chocolates that need 18 dollars/chocolate. He also buys bread that is 0.2 dollars per ounce. Tim buys 20 chocolates and 2.4 ounces of bread by using up all his earnings. The second person Ann earns 366 Yen and he purchases the chocolate with 10 Yen/chocolate and the breads at 0.13 Yen per ounce.
State whether Timothy's bundle is preferred to Ann's bundle or Ann's bundle is preferred to Timothy's bundle. Why? Provide at least 300 words.